Felsefemiz
KURULUŞ
GEOS TUR ; 2009 Yılı sonbaharında ; “Hayat Yaşanan Andır” düşüncesiyle yola çıktı. Doğal ve kültürel değerlere sahip çıkarak Süldürülebilir Turizm anlayışı ile Ayfer Kuralay tarafından kuruldu..

FELSEFEMİZ
Kent yaşamının olumsuz etkileri; trafikte korna sesi, dip dibe yaşayan birbirine karşı hoşgörüsüz, birbirine selam vermeyen komşular,gittikçe bireyselleşen yaşamlar. Kendini duvarlar ve güvenliklerle ve değer yargılarıyla ötekileştiren toplum bireyleri olmaktan çok uzak görmek isteyen bireylere ; sağlık-oksijen-yürüyüş-tempo, arkadaşlık–komşuluk-takım olmak-ekip olmak, çiçek-çimen-dağ bayır ne demek gerçek sevginin gücü ile anı mutlu yaşamak sürekli yeni yerler keşfetmek için Geos’ u kurduk.

AMACIMIZ
Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, memnuniyetlerini ve bağlılıklarını devamlı kılacak derecede kaliteli hizmet sunmak.Çağın gerektirdiği teknolojiden biraz uzak,mevcut sistemimizi her kademesinde de entegre edip,daima etkin kılmak.Müşterilerimizin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlayacak iletişim ve çıkarsız dostluk ortamı sağlamak.

Tarih ve doğa zenginliğimiz eşi benzeri görülmeyecek değerde. Doğa ve kültürü harmanlayıp kaybolan değerlerimize sahip çıkarak butik gezilerle Ülke Turizminde yol almayı hedefliyoruz. Amacımız detaylı dokunarak ve hissederek gezdirmek.

Geos ailesine sizi de bekliyoruz
Doğaya, kültüre ve çevreye saygılı , paylaşarak çoğalan kocaman bir GEOS ailesiyiz.

EKİBİMİZ
Uzun yıllar kendi alanlarında tecrübe kazanmış profesyonel arkadaşlardan oluşmaktadır.

REFERANSLARIMIZ
Turkcell
Sonomed
Medilife Hastaneleri
Batı Trakya Türkleri Dayuanışma Derneği
TESUD – Bakırköy
Ana Sayfa   |   Felsefemiz   |   Turlarımız   |   Gezi Anıları   |   Ne Nedir?   |   İletişim   |   Tur Sözleşmesi   |   Önemli Linkler

A-6546

© Copyright 2012 Geos Turizm San.Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır